Oddílová základna - tábořiště
Oddílová základna v lesích Tišnovska, konkrétně v údolí potůčku „Halda“ mezi obcemi Níhov a Katov.
Oddílová základna - tábořiště
Příprava na hru- nástup.
Oddílová základna - tábořiště
Koupelna.
Oddílová základna - tábořiště
Večerní táborák.
Letní tábor v Níhově
Indiánské léto - společné foto všech účastníků.

Co plánujeme?

Plánů a novinek mají naši oddíloví vedoucí a rádci pro tento školní rok hodně, takže doufám, že je budou moci uskutečnit alespoň částečně co nejdřív a plně alespoň po Novém roce. A je na co se těšit. 😉 Hlavní plánované novinky:
• Jednodenní oddílový výlet každý měsíc
• Zahájení oddílových schůzek (podrobnosti jsou v řešení)
Dále si do kalendáře můžete poznačit Termíny již tradičních plánovaných akcí: (Zda se všechny uskuteční v tuto chvíli samozřejmě nevíme.)

  • Vánoce na Brněnské radnici 23. 12. 2020 (pomoc s organizací starších dětí od 13 let)
  • Velikonoční prázdniny na Obůrce 1.-4. dubna 2021 (pro všechny)
  • Stavěčka tábora 2.-6. července 2021 (rodiče a starší děti vítáni)
  • Letní tábor "Trosečníci, aneb přežití na ostrově" sobota 10. - pátek 23. července 2021 (pro děti 9-15 let)

O podrobnostech a aktuálním dění Vás budeme průběžně informovat prostřednictvím našeho webu www.tkrawen.cz, takže jej, prosím, bedlivě sledujte! ☺ Na webu neustále přibývají aktuální informace, díky našemu webmasterovi Gampovi (Petr Nečas). Koukněte na nový systém řazení témat a zbrusu nový kalendář, ve kterém budeme průběžně doplňovat plánované akce (výlety, brigády atp.). Doufáme, že takto bude pro Vás web přehlednější a brzy se v něm naučíte orientovat, vyhledávat dokumenty ke stažení, informace o akcích atp. Pokud máte ke stránkám jakékoli doplnění či nápad na vylepšení pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Budeme vděčni za Vaše nápady. Našim cílem je co nejvíce omezit (někdy obtěžující) e-mailovou komunikaci a všechny nasměrovat spíše ke sledování webu. Budeme dělat vše proto, abyste tam vždy našli všechny potřebné informace. Na všechny akce (kromě výletů) se bude nově přihlašovat on-line přes web. V tuto chvíli již je možné on-line přihlášení na VELIKONOCE 2021 a LT TROSEČNÍCI.

© 2020 TK Rawen Brno. All Rights Reserved. Webdesigner Petr Nečas