Oddílová základna - tábořiště
Oddílová základna v lesích Tišnovska, konkrétně v údolí potůčku „Halda“ mezi obcemi Níhov a Katov.
Oddílová základna - tábořiště
Příprava na hru- nástup.
Oddílová základna - tábořiště
Koupelna.
Oddílová základna - tábořiště
Večerní táborák.
Letní tábor v Níhově
Indiánské léto - společné foto všech účastníků.

NOVINKA! Sehnali jsme klubovnu! :-)

V tomto školním roce chceme dětem nabídnout nově oddílové schůzky v klubovně, která patří našemu spřátelenému oddílu Vlci ze Žabovřesk. V minulém školním roce byl z řad dětí i vedoucích o pravidelné schůzky velký zájem, ale nemohli jsme sehnat vhodný prostor. Teď  místo máme, ale školní rok už je v plném proudu, takže nevíme, jaký bude zájem vzhledem k dalším kroužkům dětí. Každopádně plánujeme do konce roku 2 schůzky tak, jak jsou napsány v plánu akcí a dál se uvidí.... Rádi bychom do budoucna organizovali dvě akce Rawenu měsíčně - jednu výpravu či brigádu v Níhově a jednou schůzku. :-)
Zveme proto děti ještě před podzimními prázdninami na první zahajovací schůzku v pondělí 17. října v 16.30 hodin do klubovny na ulici Kroftové. S sebou přezuvky a něco psaní. Klubovna je trochu skryta před zraky kolemjdoucích, takže to napoprvé vyřešíme tak, že na rohu před klubovnou bude někdo na všechny příchozí čekat. :-)
 
Popis cesty:
klubovna se nachází nad křižovatkou ulice Kroftova a Štursova směrem k Palackého vrchu. Nejblíže je to k ní ze zastávky Štursova, autobus 44 (ze směru od Králova Pole), autobus 84 (ze směru od Pisárek), autobus 67 a trolejbusy 30 a 36.
(Pokud se chcete kousek projít, je tu ještě další varianta. Můžete jet i trolejbusem 34 na zastávku Přívrat a po Kroftově sejít dolů nebo jet tramvají 3 nebo 11 na zastávku Rosického náměstí a jít k nám do kopečka po ulici Štursova.)
 
© 2020 TK Rawen Brno. All Rights Reserved. Webdesigner Petr Nečas